Kurumsal

Kurumumuz;
İnsanların eğitim ihtiyaçlarına yönelik hizmet veren, yaşam kalitelerini ve eğitim düzeylerini sürekli geliştiren Bilmer İngilizce & Bilgisayar Kursları, yenilikçi ve sorumluluk sahibi vizyoner ruhuyla İzmir Buca ilçesinde 1994 yılında Sedat ÇİFTÇİ tarafından kurulmuştur.

Eğitim sektöründe kaliteden asla taviz vermeyen ve yıllarca bu özelliği ile İngilizce, Bilgisayar kursu olarak faaliyet gösteren kurumumuz, velilerimizden gelen yoğun talep üzerine 2002 yılında İlköğretim Dershanesi bölümünü faaliyete geçirerek ilkokul ve ortaokul çağındaki çocuklarımızın hem eğitim düzeyini yükseltmek hem yaşam kalitelerini artırmak ve kendilerine toplumda yer edinebilmelerini sağlayacak aktiviteler yapmayı kendisine görev edinmiştir.

Kurumumuz bu konuların dışında iyi eğitimin göstergesi denilebilecek bir atım atarak 2007 yılında İngilizce kursları alanında marka olarak bildiğimiz ve güvendiğimiz, merkezi Cinnah Caddesi Ankara’da bulunan Türk-Amerikan Derneğiyle Eğitim işbirliği protokolü imzalanmıştır. Bu protokol süreci başarıyla tamamlanmıştır.

27 Yılına ulaşan kurumumuz bu yıllar içerisinde binlerce kursiyerini başarıyla mezun etmiştir. Şimdi ise mezun ettiğimiz bu kursiyerlerimiz çocuklarını bizlere emanet ediyorlar. Ayrıca yine bizim teşviklerimizle İngilizce Öğretmeni olmuş birçok eski öğrencilerimiz bizleri ziyaret ederek onurlandırmaktadır. Bilmer İngilizce & Bilgisayar Kursları kendini eğitim alanında kanıtlamış, uzman eğitim kadrosu, takım çalışmasıyla ve eğitimde kullandığı teknolojik olanaklarıyla yüksek hedeflerine emin adımlarla ilerlemektedir.

Kurumsal