Süper Program

Kurs İçeriği
  • Bilgisayara Giriş
  • Windows XP İşletim Sistemi
  • Microsoft Word Kelime İşlem Programı
  • Microsoft Excel Hesap Tabloları Programı
  • Microsoft PowerPoint Sunu Hazırlama Programı
  • İnternet, E-posta İşlemleri
  • Sorunlar ve Çözüm Teknikleri
  • Ön Muhasebe Modulü
  • Netsis ENTEGRE Ticari Paket Program Eğitimi
  • Eta V.8 SQL Ticari Paket Program Eğitimi
Kimler Katılabilir
Daha önce hiç bilgisayar kullanmamış ya da az bilgisi olduğunu düşünenler, bilgisayara hâkim fakat M.E.B. onaylı sertifikası olmayanlar ya da memur olmak için istenen Bilgisayar İşletmenlik Sertifikası almak isteyenler, Bilgisayar İşletmenlik Kursuna katılabilirler. Bilgisayarın temel elemanlarının tanıtımı, Windows XP, Office XP(Word-Excel-Powerpoint), internet ve yardımcı programlar bilgisayar işletmenliği eğitiminin ana konularıdır.
2018 Yılı Grup Saatleri ve Günleri
Kurs Günleri
Kurs Saatleri
Kurs Süresi
Kontenjan
Tarih
Ön Kayıt
Haftaiçi**
09:00 – 11:50
10 Hafta
12
Bilgi alınız
Haftaiçi**
12:00 – 14:50
10 Hafta
5
Bilgi alınız
Haftaiçi**
15:00 – 17:50
10 Hafta
12
Bilgi alınız
Haftaiçi**
19:00-21:20
18 hafta
12
Bilgi alınız

Haftaiçi** Seansları Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe günlerinden oluşmaktadır.

Haftaiçi akşam (19:00-21:30)** Seansları Pazartesi, Salı, Perşembe günlerinden oluşmaktadır.

Haftasonu* Seansları Cumartesi, Pazar günlerinden oluşmaktadır.

Kurs Sonunda Alacağınız Sertifika
Kurs sonunda Milli Eğitim tarafından yapılan yazılı ve uygulama sınavında başarılı olan adaylara 160 SAATLİK M.E.B. ONAYLI BİLGİSAYAR İŞLETMENLİK SERTİFİKASI ve 168 SAATLİK M.E.B. ONAYLI BİLGİSAYARLI MUHASEBE SERTİFİKASI verilir.
Bilgisayar İşletmenlik Sertifikası Ne İşe Yarar
Bilgisayar İşletmenlik Sertifikası öncelikle bilgisayar bildiğinizi ispatlayabileceğiniz M.E.B. onaylı tek sertifikadır. Kamuda görevde yükselmede istenilen bu sertifika aynı zamanda KPSS atamalarında tercih aşamasında adaylardan istenmektedir. Alacağınız Bilgisayar İşletmenlik Sertifikası ile özel kurslarda Bilgisayar Öğretmeni olarak görev alabilirsiniz. (Daha fazla bilgi için 0232 448 6648 numaralı telefonu arayınız)
Bilgisayar Muhasebe Sertifikası Ne İşe Yarar
KPSS' de istenilen bir belgedir. Memur adayları için son derece önem arz eder. Kursiyerlerimiz Bilgisayarlı Muhasebe Kursunu alarak Eta ve Netsis programları ile işletmelerin finansal açıdan şu anki durumlarının tespit edilmesi ve gelecekteki faaliyetlerinin planlanması için gereken bilgi ve raporların hazırlanmasını yapabileceklerdir. Maliyet, pazarlama, satış gibi temel departmanlara gerekli bilgi akışını sağlayabilir duruma geleceklerdir.MEB sertifikanızla eğitim kurumlarının bazılarında Eğitmenlik yapabilir, şirketlerin muhasebe birimlerinde, Muhasebede Mali Yükümlülükler kısmında ve özel sektörde görev alabilirsiniz. (Daha fazla bilgi için 0232 448 6648 numaralı telefonu arayınız)
Neden Bilgisayar Süper Program Kursu
Bilgisayar Süper Program Kursu toplamda 260 ders saatlik eğitimden oluşmaktadır. İçeriğinde 160 Ders Saatlik İşletmenlik programı ve 168 Ders Saatlik Bilgisayarla Muhasebe programını barındırmaktadır. Programın avantajı iki ayrı kursa kayıt olmadan tek kurs adı altında farklı programları satın alabilmeniz. Bu iki programı aynı anda satın aldığınız için fiyat olarak çok büyük avantaj elde etmiş oluyorsunuz. (Daha fazla bilgi için 0232 448 6648 numaralı telefonu arayınız)